Bine ati venit pe Wcc - un!T Community
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Bine ati venit pe Wcc - un!T Community

wccunit.no-ip.org va conectati !!
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie adminul suprem

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
c0s7yn3L

c0s7yn3L


Mesaje : 41
Data de inscriere : 21/10/2010
Varsta : 26
Localizare : sunt mTn

Reclamatie adminul suprem Empty
MesajSubiect: Reclamatie adminul suprem   Reclamatie adminul suprem Icon_minitimeVin Feb 18, 2011 12:42 am

Nu vad nici un model de reclamatie, deci o sa va explic normal.
Well, am intrat pe server, i-am spus domnului diabolic in gluma prieteneste "diabolica cf gay", exact asa. Si suferinta, ce putea el sa faca? Prima oara s-a bagat spec, a zis ceva de genul "pe cine faci tu gay ma" dupa care "cj mmata", cred ca vroia sa ma injure si il batea tastatura. Dupa care ma trezesc cu destroy. Scuzati-ma dar daca ramane suferinta asta pe server imi puteti lua adminul, in primul rand un admin ar trebui sa aiba imunitate, iar baietasul acesta nu cred ca are dreptul nici la comanda de kick. Alegerea voastra, nu se da destroy pentru o gluma amiabila. Am crezut ca suntem prieteni si ca pot glumi si eu cum fac cu adminii ceilalti de pe server. Dar e vina mea ca am jignit boss-ul suprem, el e deasupra tuturor, trebuia sa ii zic "ce faci stapane". Acum nu stiu dar daca nu il sanctionati/suspendati eu renunt la admin si la tot.
Sus In jos
c0s7yn3L

c0s7yn3L


Mesaje : 41
Data de inscriere : 21/10/2010
Varsta : 26
Localizare : sunt mTn

Reclamatie adminul suprem Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie adminul suprem   Reclamatie adminul suprem Icon_minitimeVin Feb 18, 2011 12:49 am

Acum avand cfg am intrat din nou pe server si i-am zis politicos domnului diabolic "baiatul pentru ce destroy" dupa care "ti-am facut reclamatie", tot eu. El nu putea renunta la suferinta dupa care a zis exact asa "ai sa faci si lui mata" dupa care mi-a dat ban 2000 minute. Nu stiu ce faceti, dar rezolvati-l pe baiatul acesta, cred ca nu e intreg la minte. El o crede ca face ce vrea muschiuletul lui pe server, eu zic ca nu se poate asa. Credeti-ma, am si eu server, pe cine intereseaza la ora asta e 31/32 (e hostat, bagat la comunitate calumea) sunt owner pe el, si nu permit nici macar sa isi dea kick unul altuia daramite destroy-uri si ban-uri. Pe cine intereseaza va dau pm cu forum-ul sa nu ziceti ca fac eu pe grozavul aici. Rezolvati ca nu ajungeti departe cu copilasul acela in care urla oftica.
Sus In jos
c0s7yn3L

c0s7yn3L


Mesaje : 41
Data de inscriere : 21/10/2010
Varsta : 26
Localizare : sunt mTn

Reclamatie adminul suprem Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie adminul suprem   Reclamatie adminul suprem Icon_minitimeSam Feb 19, 2011 4:18 pm

Rezolvat puteti inchide ...
Sus In jos
FerdyKa_K-pitol
Moderator
Moderator
FerdyKa_K-pitol


Mesaje : 23
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 104
Localizare : WesT CosT CoNsTanTa

Reclamatie adminul suprem Empty
MesajSubiect: Date`n Sloboz   Reclamatie adminul suprem Icon_minitimeDum Feb 20, 2011 5:38 am

Closed
Sus In jos
http://www.wccunit.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Reclamatie adminul suprem Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie adminul suprem   Reclamatie adminul suprem Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie adminul suprem
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» vreau sal reclam pe ferdyka adminul
» Reclamatie
» Reclamatie!!!
» reclamatie <pgl>mta
» Reclamatie sv

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine ati venit pe Wcc - un!T Community :: Reclamati-
Mergi direct la: