Bine ati venit pe Wcc - un!T Community
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Bine ati venit pe Wcc - un!T Community

wccunit.no-ip.org va conectati !!
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 vreau sal reclam pe ferdyka adminul

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
johnyjohny91




Mesaje : 1
Data de inscriere : 06/12/2010

vreau sal reclam pe ferdyka adminul Empty
MesajSubiect: vreau sal reclam pe ferdyka adminul   vreau sal reclam pe ferdyka adminul Icon_minitimeLun Dec 06, 2010 6:26 pm

pe la orele 17 am intrat pe sv si acest admin ferdyka mia dato prin perete din baza in baza...asa ceva nu se poate pt ca nu ma vazut deloc...si cand vorbeam cu un al admin pe nume diabolic mia dat ban timp de 200 min....asta e primu admin care a facut asa ceva...va rog sa faceti ceva ca nu se poate asa ceva...nu e normal sami dea prin perete cand a inceput runda si numai odata a mai tras si in alti...il am pe hunter ca martor...va rog a-mi lua in considerare reclamatia si sa faceti ceva...contactatima pe id-ul de mess: matrix_bz52 sau pe id-ul de skype: johnybz va multumesc anticipat
Sus In jos
X < asa >
Sefu' tau
Sefu' tau
X < asa >


Mesaje : 98
Data de inscriere : 29/03/2008
Varsta : 104
Localizare : WesT CosT ConsTaNtA

vreau sal reclam pe ferdyka adminul Empty
MesajSubiect: Sa VedeM.........   vreau sal reclam pe ferdyka adminul Icon_minitimeMar Dec 14, 2010 1:33 pm

1. In legatura cu adminu ferdy , nu cred ca are wall s-au alt-ceva el este 1 din admini care joaca corect , mai are si defecte dar e printre primi la incredere , in concluzie admumi dovezi si mai vorbim.
2. Prezintate sa stiu cine esti sa pot sa aflu ce nedreptate ti-a facut diabolic/Ferdy
Sus In jos
https://wccunit.forumgratuit.ro
FerdyKa_K-pitol
Moderator
Moderator
FerdyKa_K-pitol


Mesaje : 23
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 104
Localizare : WesT CosT CoNsTanTa

vreau sal reclam pe ferdyka adminul Empty
MesajSubiect: Mda...   vreau sal reclam pe ferdyka adminul Icon_minitimeMar Dec 14, 2010 2:04 pm

Bai nene ce te face sa crezi ca am cod eu in primul rand ti-am zis sa nu ma mai ameniti ca am cod...

mai injurat de 2a ori... 1a la mana

a 2a rezolva problema cu placa video ca nu contz dak e de la pc se considera k ai un avantaj contra jucatorilor fata de ei...

Acum esti multumit de reclamatie...

Ne vedem pe server Mia facut placere k miai dat de lucru... lol!
Sus In jos
http://www.wccunit.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





vreau sal reclam pe ferdyka adminul Empty
MesajSubiect: Re: vreau sal reclam pe ferdyka adminul   vreau sal reclam pe ferdyka adminul Icon_minitime

Sus In jos
 
vreau sal reclam pe ferdyka adminul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere ADmiN !!!
» Reclamatie adminul suprem
» Vreau Admin
» Vreau admin
» Vreau Admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine ati venit pe Wcc - un!T Community :: Reclamati-
Mergi direct la: