Bine ati venit pe Wcc - un!T Community
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Bine ati venit pe Wcc - un!T Community

wccunit.no-ip.org va conectati !!
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 reclamatie <pgl>mta

In jos 
+5
mTa#
X < asa >
Bogdan
KENT
catalina
9 participan?i
AutorMesaj
catalina

catalina


Mesaje : 12
Data de inscriere : 09/12/2010
Varsta : 35
Localizare : constanta

reclamatie <pgl>mta Empty
MesajSubiect: reclamatie <pgl>mta   reclamatie <pgl>mta Icon_minitimeVin Dec 24, 2010 11:51 am

Dear owner,
Nu stiu cum poti da admin la toti fraierii care intra pe sv tau doar ca sa chatuiasca.Astazi <pgl>MTA si adytzuuu isi pregatesc revelionul pe chatul din cs,le-am zis sa ma lase sa joc si in continuare persistau daor in ciuda,amandoi. practic nu crezi ca abuzeaza de adminul lui?
AM primit kick din partea lui <PGL>mta doar ca nu i-am lasat sa chatuiasca si sa faca asa cum vor ei. si ca intre admini ar fi trebuit sa imi dea dreptate
insa se cunosc ,si mi-a dat mie kick. Cer sa se ia masuri. De astef si eu as putea sa intru acum si sa ii dau kick.si ce am rezolvat?
Sus In jos
http://www.flow-records.cc.ro
KENT

KENT


Mesaje : 43
Data de inscriere : 02/11/2010
Varsta : 30
Localizare : California/America

reclamatie <pgl>mta Empty
MesajSubiect: lasate de meserie   reclamatie <pgl>mta Icon_minitimeVin Dec 24, 2010 1:04 pm

in primul rand <pgl>mta e unu din cei mai buni admini de pe server!!
in al 2-lea rand ai un vocabular porcos(nu k vorbes io foarte frumos da nu ca tn)
in al 3-lea rand se mai intampla de aste!!aaaaaaaaa.........stiu io pe cnva kare isi reseta scorul si a primit llama degeaba......a io eram!!!!!
in al 4-lea rand ar trebui sa-i fii recunoscator lui vlad k tia dat pro!!
si in al 5-lea rand iti recomand un psiholog si sa nu mai faci reclamati si sa te uiti la tn intai!!

K.O.K.A.
Sus In jos
Bogdan
Moderator
Moderator
Bogdan


Mesaje : 55
Data de inscriere : 28/10/2010
Varsta : 30
Localizare : WesT CosT CoNsTanTa

reclamatie <pgl>mta Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie <pgl>mta   reclamatie <pgl>mta Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 7:42 pm

of of of KENT cu pro ul lui mta fara pro-ul lui mta tot lua admin ca erau multe prouri... si in legatura cu tine cine te crezi ? am vazut ca postezi peste tot si aiurea, ai face plangere lui mTa si raspunzi tu ?
<asa> cer sa ai dai suspend o luna ca se baga aiurea
Sus In jos
https://wccunit.forumgratuit.ro
X < asa >
Sefu' tau
Sefu' tau
X < asa >


Mesaje : 98
Data de inscriere : 29/03/2008
Varsta : 104
Localizare : WesT CosT ConsTaNtA

reclamatie <pgl>mta Empty
MesajSubiect: Sa VedeM.........   reclamatie <pgl>mta Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 10:09 pm

La reclamati au toata lumea are voie sa sebage cu o opinie sau o dovada ....
Sus In jos
https://wccunit.forumgratuit.ro
<PGL>mTa#

<PGL>mTa#


Mesaje : 30
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 29
Localizare : BuCaLe

reclamatie <pgl>mta Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie <pgl>mta   reclamatie <pgl>mta Icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 10:24 am

Catalina dar la tne nu mai ziki nimic!!!Macar eu nu dau llama aiurea si kick aiurea !!si in legatura cu adytzzuuu:X ii dadeai kick non-stop!!!si iti bagai si scoteai ca la usa cortului!!!!asa ca nu mai face reclamati aiure!!!!Si Cu Ce Te supara ca vb cu ala??Deci......iti dai seama singur ca ai facut reclamatia aiurea
Sus In jos
WaZy13

WaZy13


Mesaje : 22
Data de inscriere : 03/11/2010
Varsta : 32
Localizare : Botosani

reclamatie <pgl>mta Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie <pgl>mta   reclamatie <pgl>mta Icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 7:29 pm

cine vorbea ca eu ma dau pe langa catalina Smile) ... dar tu ca il pupi in fund pe ala toata ziua nu te vezi Smile) ? si apropo u nu dai ban aiurea ? iti da pozele chamachk pe mess si ii curat si u tot ii dai ban ? Smile) invata sa fii corect ...
Sus In jos
<PGL>mTa#

<PGL>mTa#


Mesaje : 30
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 29
Localizare : BuCaLe

reclamatie <pgl>mta Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie <pgl>mta   reclamatie <pgl>mta Icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 7:32 pm

WaZy da-mi un exemplu in care eu am dat ban aiurea......nu vz ca nimeni nu te suporta........cu fitele astea de doi banii........Very Happy
Sus In jos
KENT

KENT


Mesaje : 43
Data de inscriere : 02/11/2010
Varsta : 30
Localizare : California/America

reclamatie <pgl>mta Empty
MesajSubiect: Mda...   reclamatie <pgl>mta Icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 7:35 pm

Wazy! aimul nu se vede in poze !!!
Asa k......chamack ala era codat oricum k am stat pe el si lam vazut!!!
______________________
Worl Life!!!!
Sus In jos
WaZy13

WaZy13


Mesaje : 22
Data de inscriere : 03/11/2010
Varsta : 32
Localizare : Botosani

reclamatie <pgl>mta Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie <pgl>mta   reclamatie <pgl>mta Icon_minitimeVin Ian 07, 2011 4:32 pm

apoi inseamna ca stii si u si mta cs cum stie bunica'mea ping-pong ... in fine ... !! bv voua!! cine nu ma inghite sa ma suga !
Sus In jos
<PGL>mTa#

<PGL>mTa#


Mesaje : 30
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 29
Localizare : BuCaLe

reclamatie <pgl>mta Empty
MesajSubiect: !   reclamatie <pgl>mta Icon_minitimeVin Ian 07, 2011 5:56 pm

WaZy in primult rand vorbesti urat......si in al al doilea rand esti un taran u sti decat sa injuri..........deci taran ......BoGdaN sau <asa>faceti cv va rog!!!!
Sus In jos
WaZy13

WaZy13


Mesaje : 22
Data de inscriere : 03/11/2010
Varsta : 32
Localizare : Botosani

reclamatie <pgl>mta Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie <pgl>mta   reclamatie <pgl>mta Icon_minitimeVin Ian 07, 2011 11:53 pm

bai fericitule Smile) cu ce te-am injurat sau am injurat ?
Sus In jos
MadalinaStriKeR

MadalinaStriKeR


Mesaje : 3
Data de inscriere : 05/01/2011
Varsta : 30
Localizare : Buzau

reclamatie <pgl>mta Empty
MesajSubiect: /.   reclamatie <pgl>mta Icon_minitimeMar Ian 18, 2011 2:12 pm

<PGL>mTa# este unu dintre cei mai buni admini duap server:Ddak nu deranja pe nimeni(bn pe tn da)sa vb+k p schat poti vb orice(daor de aia este pus sa vb)si cred k <PGL>mTa# ti-a dat "kick" doar k ai sp sa nu mai vb(sa fim seriosi sg ai mai sp cva care i-a deranjat),deci eo nu cred k <PGL>mTa# ar da "kick"degeaba:D cheers <PGL>mTa# The Best flower flower :-*:X
Sus In jos
http://<br/><object width="100" height="
cobi|AMX|sTyLeR

cobi|AMX|sTyLeR


Mesaje : 20
Data de inscriere : 11/12/2010

reclamatie <pgl>mta Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie <pgl>mta   reclamatie <pgl>mta Icon_minitimeMar Ian 18, 2011 2:34 pm

Pe <PGL>mTa# nu la-m vazut niciodata k a dat kick sau alt cva fara motiv!E unu dintre cei mai respectai admini dupa acest server si cel mai corect!si eu nu cred k <PGL>mTa# ti-a dat kick Catalina asa fara un motiv(doar k a-i sp k sa nu mai vorbeasca)!si chatul este creeat pt a voribi nu conteaza unde este pus(fie pe un site de socializare,fie pe un blog,fie pe un server de jouri,fie in counter strike)(atat cat timp exista un chat putem sa vorbim absolut orice)<PGL>mTa........Respect!! cheers Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
<PGL>mTa#

<PGL>mTa#


Mesaje : 30
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 29
Localizare : BuCaLe

reclamatie <pgl>mta Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie <pgl>mta   reclamatie <pgl>mta Icon_minitimeMier Ian 19, 2011 10:44 pm

Multumesc......cobi...... Respect.....men!!!! Very Happy Smile Wink
Sus In jos
FerdyKa_K-pitol
Moderator
Moderator
FerdyKa_K-pitol


Mesaje : 23
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 104
Localizare : WesT CosT CoNsTanTa

reclamatie <pgl>mta Empty
MesajSubiect: Date`n Sloboz    reclamatie <pgl>mta Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 5:54 pm

Las`o Asa...Smile) Very Happy
Sus In jos
http://www.wccunit.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





reclamatie <pgl>mta Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie <pgl>mta   reclamatie <pgl>mta Icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie <pgl>mta
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie sv
» Reclamatie
» Reclamatie!!!
» Reclamatie admin <PGL>mTa#
» reclamatie impotriva lui <PGL>mTa#

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine ati venit pe Wcc - un!T Community :: Reclamati-
Mergi direct la: