Bine ati venit pe Wcc - un!T Community
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Bine ati venit pe Wcc - un!T Community

wccunit.no-ip.org va conectati !!
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 reclamarie impotriva lui d!@b0l!c

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
cobi|AMX|sTyLeR

cobi|AMX|sTyLeR


Mesaje : 20
Data de inscriere : 11/12/2010

reclamarie impotriva lui d!@b0l!c  Empty
MesajSubiect: reclamarie impotriva lui d!@b0l!c    reclamarie impotriva lui d!@b0l!c  Icon_minitimeMar Dec 14, 2010 3:50 pm

dupa ce e bot!!nu stie nik si nici ce e ala wall sp mie k am wall!!nci mcar nu a facut poze nici demo!!!sp k am wall!!nici unu nu se plangea decat eo1!!in puls cred atunci cand a luat admin a sp k nu o sa vb urat desi eo sp asta"d!@b0l!c : ba datre in plm""d!@b0l!c : sms cobi lasa wallu"si mi-a dat kick degeaba pt k sunt mai bun decat el!!!il facu l orce ora cu ce arma vr el ce mapa!!sa ii demonstrez k nu am wall!!!asta nu e ma admin!!nici nu stie sa joce nici nu stii sa depisteze wallu si face acuzatii false si da kick degeaba!!VA ROG FRUMOS FACETI CVA CE EL!!!
Sus In jos
X < asa >
Sefu' tau
Sefu' tau
X < asa >


Mesaje : 98
Data de inscriere : 29/03/2008
Varsta : 104
Localizare : WesT CosT ConsTaNtA

reclamarie impotriva lui d!@b0l!c  Empty
MesajSubiect: Sa VedeM.........   reclamarie impotriva lui d!@b0l!c  Icon_minitimeMar Dec 14, 2010 4:22 pm

Cand mai faci o plangere foloseste niste termeni mai adecvati ca nu esti pe tarlaua ta esti pe amea ,next time ai ban 1 luna
Adminu diabolic este suspendat pe o perioada de 7 zile.



Sus In jos
https://wccunit.forumgratuit.ro
 
reclamarie impotriva lui d!@b0l!c
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie impotriva lui <PGL>mTa#
» Reclamatie impotriva unui admin
» RECLAMATIE IMPOTRIVA LUI FerdyKa_K-pitol

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine ati venit pe Wcc - un!T Community :: Reclamati-
Mergi direct la: